آخرین اخبارشرایط فروش

آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو ( دهه فجر 93 )

به مناسبت دھه مبارک فجر و فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طرح فروش فوری بھمن ماه با موعد تحویل 20 روزه و به شرح جدول پیوست از روز یکشنبه مورخ ٩٣/١١/١٢ الی ٩٣/١١/٢٢ و یا تا زمان تكمیل ظرفیت ارائه مي گردد.

شرايط و توضیحات بخشنامه :

١. در اين بخشنامه خودروھای رانا ال ایکس ، سمند ال ایکسEF7 و سورنELX بامدل سال٩۴ عرضه می گردند.

٢. در اين بخشنامه جھت خودروی رانا علاوه بر کارت طلائی سه ستاره، یک کارت ھدیه سوخت به ارزش ٣٠٠ ھزار تومان اعطاء خواھد شد.

٣. در اين بخشنامه جھت خودروھای خانواده سمند علاوه بر کارت طلائی، مطابق جدول ذیل یک کارت ھدیه سوخت نیز اعطاء خواھد شد:

sharayet foroosh irankhodro

۴. در اين بخشنامه به خودروھای خانواده٢٠۶ کارت طلائی یک ستاره بصورت ھدیه اعطاء خواھد شد.

۵. شرایط کمیسیون تشویقی نمایندگان مطابق گویای ٣٣٩۵ در اين بخشنامه نیز اجرا خواھد شد.

۶. امکان انتخاب رنگ ھای متنوع برای خودرو در این بخشنامه در حین ثبت نام، فراھم می باشد و پس از ثبت نام به دلیل برنامه ریزی ھای انجام شده امكان تغییر رنگ وجود نخواھد داشت.

٧. شركت ايرانخودرو مجاز است در صورت تكمیل ظرفیت ، نسبت به قطع ثبتنام اقدام كند

٨. امكان انتخاب شركت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد.

٩. تنظیم صلحنامه در اين بخشنامه قابل اجرا نمی باشد.

١٠. پس از انعقاد قرارداد، مشتری به ھیچ عنوان حق انصراف ندارد.

١١. در صورت بروز ھرگونه تاخیر احتمالی در تحويل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادھا ١٨درصد سالیانه (يك و نیم درصد ماھیانه) ، جريمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواھد بود.

١٢. شرکت متعھد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بھای آپشن ھای اختیاری را به مشتری ابلاغ نماید. بدیھی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردھای اجباری، نصب تجھیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواھد داشت.

١٣. ثبت نام بصورت اينترنتي بوده و از طريق سايت ھاي ( www.ikco.ir و ikco.iranecar.com ) قابل انجام مي باشد.

١۴. نمايندگان محترم ھنگام ثبت نام از مشتريان حتما موارد عنوان شده در بخشنامه٢٩۶٨ (مدارك مورد نیاز جھت احراز سكونت) را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمايند.

١۵. تھیه رونوشت از صفحه اول شناسنامه و كارت ملي مشتري كفايت مي كند و چنانچه شناسنامه داراي توضیحات بود، رونوشت از آن صفحه نیز لازم مي باشد.

١۶. ارائه كد ملي، كد پستي، آدرس دقیق، منطقه شھرداري محل سكونت و شماره تلفن ثابت و ھمراه در زمان ثبتنام الزامي است.

١٧. در صورت ارائه يا درج آدرس پستي اشتباه توسط مشتري، به ھیچ عنوان امكان اصلاح وجود ندارد و كلیه تبعات ناشي از صدور پلاك با كد شھر مغاير و يا مفقود شدن مدارك خودرو، به عھده مشتري خواھد بود.

١٨. در صورت ارائه اطلاعات نادرست آدرس توسط مشتری، شرکت حق دارد بطور یکطرفه قرارداد را فسخ نماید.

١٩. مشتریان حقوقی در این بخشنامه مجاز به ثبت نام می باشند.

٢٠. در صورتي كه اشخاص حقوقي اقدام به ثبت نام نمايند لازم است مقررات و موارد ذيل را ( مطابق بخشنامه١۵٠۶) علاوه بر كلیه شرايط فوق اجرا نمايند:

مطابق بخشنامه١۴۶٨، فروش خودرو به سازمانھاي دولتي بايد تابع ضوابط و مقررات دولتي باشد و بدون مجوز كمیسیون ماده دو از ادارات كل امور اقتصاد و دارايي ، ثبت نام مجاز نیست. · فروش خودرو با پلاك شخصي به سازمانھا و شركت ھاي دولتي مجاز نیست. · ارائه كپي برابر با اصل آخرين روزنامه رسمي و آگھي تاسیس به نمايندگي مجاز الزامي است. · ارائه معرفي نامه جھت معرفي نماينده خريدار براي انجام مراحل ثبت نام و شماره گذاري الزامي است. بديھي است معرفي نامه مي بايست در سربرگ شركت متقاضي به ھمراه امضاء و مھر مجاز خريدار باشد.

٢١. کارت ھای ھدیه سوخت در مواردی که مشتری حقوقی اقدام به ثبت نام نموده باشد، جھت مشتری نھائی (مشتری صاحب پلاک) صادر خواھد شد. لذا با توجه به لزوم شفاف سازی مالی با مشتریان نھائی لازم است نمایندگان محترم در این خصوص اطلاع رسانی مناسب نمایند.

٢٢. کارت ھدیه سوخت مشتریان از طریق شرکت پست به نمایندگی و رمز کارت ھای مزبور به آدرس اعلامی مشتری بصورت جداگانه ارسال خواھد شد.

٢٣. مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای ملی رقابت می باشد.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 93/11/12 می باشد

جدول فروش فوري بهمن ماه به مناسبت دهه مبارك فجر (مدل و هدایاي ویژه)

(برای بزرگ شدن تصویر بر روی آن کلیک کنید)

sharayet foroosh irankhodro-2

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.