آخرین اخبار

چهارمین نمایشگاه تخصصی خودرو و موتورسیکلت کلاسیک در اصفهان گشایش یافت

به گزارش کارنت به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه حدود 120 دستگاه خودرو و موتورسیکلت قدیمی در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع در پارکینگ و طبقه سوم مجموعه سیتی سنتر به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه دوم بهمن ماه به صورت غیررسمی کار خود را آغاز کرد و از امروز تا 21 بهمن سال جاری برای بازدید شهروندان دایر است.

رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان اصفهان در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: ماشین های حاضر در این نمایشگاه در روزهای برگزاری متغیر خواهند بود و درصورت امکان تا روزهای آینده تعدادی خودرو به نمایشگاه افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه همچنان افراد زیادی برای حضور خودروهای خود در این نمایشگاه اظهار تمایل دارند افزود: افراد دارای خودروهای کلاسیک در صورت تمایل می توانند خودروهای کلاسیک و قدیمی خود را به هیات اتومبیلرانی و موتورسواری معرفی کنند.

مصدقیان اظهارکرد: در حاشیه این فستیوال به آموزش افراد در زمینه های اتومبیلرانی و موتورسواری و دعوت از آن ها برای حضور در پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی می پردازیم تا از این راه از حوادث رانندگی سطح شهر به دلیل علاقمندی جوانان به سرعت جلوگیری شود.

رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان اصفهان تاکید کرد: برای نخستین بار تیمی کارشناسی از پیشکسوتان خودروهای کلاسیک تشکیل داده ایم و قرار است برای نخستین بار خودروی برتر سال در این فستیوال انتخاب و معرفی شود.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاه هایی با حضور خودروهای قدیمی بسیار در استان، یک موفقیت برای اصفهان است تصریح کرد: استان اصفهان گنجینه ای از اتومبیل ها و موتورهای قدیمی است و باید به این موضوع افتخار کرد و در راستای حفظ این گنجینه کوشید.

مصدقیان همچنین خاطرنشان کرد: در صددیم برای این خودروها پلاک ملی دریافت کنیم و در زمان حاضر طرحی در این خصوص به ریاست جمهوری ارائه شده که در دست بررسی است.

وی افزود: در صورتی که این هیات از لحاظ مالی وضعیت مطلوب تری کسب کند به موضوع هزینه بیمه و معاینه فنی خودروهای کلاسیک موجود در استان برای چنین نمایشگاه هایی رسیدگی خواهیم کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *