آخرین اخبار

جایگاه های عرضه سوخت افزایش می یابد

به گزارش کارنت، همزمان با برگزاری جشنهای اپیروزی نقلاب اسلامی،سه باب جایگاه عرضه بنزین با اعتبار بیش از ٥٨ میلیارد ریال در استان فارس افتتاح می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: در فاصله زمانی ١٢ بهمن ماه تا ٢٢ بهمن ماه امسال سه جایگاه عرضه بنزین در نقاط مختلف استان فارس با ظرفیت سوخت رسانی به هفت هزار خودرو آغاز می شود.

وی تصریح کرد: جایگاههای برادران شریفی در شیراز، قاسمی نژاد در جهرم و غزال نیز در شهرستان لارستان (روستای شرفویه بخش بنارویه) مراکز جدید عرضه سوختی هستند که که در دهه مبارک فجر امسال با اعتبار ٥٨ میلیارد و ٦٥٤ میلیون ریال به بهره برداری می رسند.

علیرضا امین اظهار کرد: ساخت جایگاه برادران شریفی از سال ٩١ در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع بوسیله بخش خصوصی و با اعتبار ٤٠ میلیارد ریالی آغاز شده است.

امین افزود: این جایگاه دارای ٩ تلمبه و ١٩ نازل است و ١٢ نفر در این جایگاه مشغول به کار خواهند شد.

وی گفت: جایگاه قاسمی نژاد نیز توسط بخش خصوصی و در زمینی به مساحت ١٥٠٠ متر احداث شده است و با ٩ تلمبه و ١٩ نازل سوخترسانی به خودروها را انجام خواهد داد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس ادامه داد: ساخت این جایگاه نیز از سال ٩١ با اعتبار ١٦ میلیارد ریال آغاز شده و برای ١١ نفر ایجاد شغل می کند.

به گفته امین ساخت جایگاه عرضه بنزین غزال نیز که از سال ٨٧ توسط بخش خصوصی و دولتی آغاز شده بود، همزمان با جشنهای انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

وی اظهار کرد: این جایگاه در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع واقع شده و با ١٠ تلمبه و ٢٠ نازل سوخت مورد نیاز خودروها را تامین می کند.

امین خاطر نشان کرد: هزینه ساخت این جایگاه دو میلیارد و ٦٤٥ میلیون ریال است که برای ١٦ نفر ایجاد اشتغال کرده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *