آخرین اخبار

کرج مهیای اجرای طرح زوج و فرد خودروها می شود

معاون انتظامی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج و حومه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه پایانی سال، کرج مهیای اجرای طرح زوج و فرد خودروها می شود.

به گزارش  کارنت به نقل از خبرگزاری مهر, ابوالفضل محمودیان با اعلام این خبر اظهار داشت: تدابیر لازم برای خدمات دهی به مردم در زمان اجرای احتمالی طرح زوج و فرد در این کلانشهر اتخاذ شده است.

محمودیان اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی آمادگی دارد در صورت اجرایی شدن طرح زوج و فرد با تمام ظرفیت موجود به شهروندان خدمات دهی کند.

وی ادامه داد: تمام خطوط تاکسیرانی در زمان اجرای طرح زوج وفرد فعال بوده و تاکسی ها با نظارت ویژه به مردم خدمات ارایه می دهند.

اسفندماه سال 91 طرح زوج و فرد در کرج اجرا شد

محمودیان با اشاره به نزدیک شدن پایان سال 93 و افزایش خریدهای مردم اظهار داشت: در اسفند ماه سال جاری خدمات ویژه در تمام مناطق کرج برای مردم پیش بینی کرده است.

وی ادامه داد: نوبت بندی زمان فعالیت تاکسی ها در سطح شهر از جمله اقدامات پیش بینی شده است.

محمودیان گفت: برای کاهش ترافیک در سطح کرج ، انتظار می رود مردم از تاکسی و خودروهای عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده کنند.

معاون انتظامی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج از شهروندان خواست تخلفات احتمالی تاکسیرانان را به شماره تلفن گویا 32811584 سازمان تاکسیرانی اطلاع رسانی کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *