آخرین اخبار

بهره وری سوخت همچنان مهم ترین فاکتور برای خرید خودرو

قیمت نفت و در پی آن بنزین ممکن است که کاهش یافته باشد ولی بهره وری سوخت همچنان مهم ترین فاکتور در بین خریداران خودرو است.

بر اساس مطالعات انجام شده توسط موسسه J.D. Power and Associates خریداران خودروهای جدید رده بندی و بهره وری خودروهای مورد نظر خود برای خرید را مورد توجه قرار می‌دهد که این امر برای چهارمین سال پیاپی است که رخ می‌دهد.
این نتیجه بر اساس پاسخ بیش از ۳۰ هزار خریدار خودرو جدید در حد فاصل ماه می‌و آوریل سال ۲۰۱۴ به دست آمده است که البته پیش از آن بود که قیمت نفت و سوخت به طور فاحشی کاهش پیدا کند و البته ۳٫۲ درصد از خریداران اعلام کردند که وسیله نقلیه خود را از بیش از یکسال برای خرید تحت نظر داشتند.
در ادامه آمده است که ۱۴ درصد از پرسش شوندگان نیز متوسط مسافت پیموده شده را مهم ترین دلیل برای خرید وسیله نقلیه مورد نظر خود اعلام کرده اند و بهره وری سوخت در درجه دوم اهمیت قرار داشته است و علاوه بر این ۲۷ درصد از پرسش شوندگان خودروهای هیبریدی را نیز برای خرید مناسب می‌دانستند که البته از این میان ۱۵ درصد این خودروها را بیش از حد گران می‌دانستند.
به نظر شما دیگر فاکتورهایی همچون زیبایی بیرونی و زیبایی داخلی خودرو چندان در نظر مصرف کنندگان مهم نبوده و انان بیشتر به بهره وری جیب خود بیشتر می‌اندیشند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *