آخرین اخبار

احتمال بالا رفتن تقاضای مشتریان برای خرید خودروهای داخلی

سایپا نیوز: نماینده فروش و خدمات پس از فروش سایپا در رابطه با بازار شب عید گفت: نوروز 94 خیابانهای شهرها به استقبال حجم عظیمی از محصولات گروه خودروسازی سایپا خواهند رفت.

به گزارش کارنت به نقل از سایپا نیوز ، حسن هاشمی نژاد- نماینده فروش و خدمات پس از فروش سایپا در استان فارس با اشاره به نیاز بازار به رقابت و جلب رضایت مشتری گفت: ما به عنوان نمایندگان گروه خودروسازی سایپا  وظیفه حمایت و جلب رضایت مشتریان خود را در طول سال جاری داریم و سعی کرده ایم با تهیه خودرو از طریق  پیش خرید و یا امانی کردن محصولات و حتی کمک گرفتن از  سرمایه گذار، خودرو آماده در اختیار داشته و به مشتریان در اسرع وقت تحویل دهیم و آرامش را به مشتریان تزریق کنیم.

نماینده فروش و خدمات پس از فروش سایپا در استان فارس در ادامه با انتقاد از  شرایط رکود بازار در ماه های اخیر و لزوم خروج از بحران پیش آمده گفت: داستان شورای رقابت و قیمت گذاری های غیر همراه با خودروسازان و وضعیت پر تنشی که امسال صنعتگران را همراهی می کرد دست به دست هم داده و موجب بر هم زدن تعادل بازار گردید.

وی افزود: با توجه به شرایط حاکم در بازار و با توجه به تلاش در جهت رونق دوباره بازار،  قطعا قیمت گذاری های مناسب، عملکرد و تصمیم گیری های صحیح و به موقع از جانب سایپا می تواند نقش موثری در بالا بردن فروش محصولات داشته باشد.

هاشمی نژاد  در ادامه تغییر در مدل قدیمی پیش فروش را یکی از راهکارهای مناسب در جهت رضایتمندی مشتری دانسته و گفت:  ما باید کاری کنیم که مشتری به جای اینکه به دنبال وام خرید خودرو به بانک ها مراجعه کند، مستقیم با نمایندگی ها طرف بوده و سود خوبی نیز نصیب طرفین گردد و  مشتری  بتواند با پرداخت پیش پرداخت 12 میلیون تومان و اقساط بلند مدت صاحب خودرو شود.

هاشمی نژاد  در پایان  با اشاره به نزدیکی به روزهای پایانی سال و  بالا رفتن تقاضای مشتریان برای خرید خودروی داخلی گفت: رکود در کل بازار محسوس است اما محصولاتی چون پراید و تیبا  همچنان از فروش خوبی برخوردارند و قطعا در ایام عید شاهد ورود حجم عظیمی از محصولات فروخته شده به مشتریان خواهیم بود و امیدواریم توان اقتصادی مردم افزایش پیدا کند و شاهد رونق و بازگشت آرامش به بازار باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *