آخرین اخبار

قیمت خودروهای داخلی افزایشی نخواهد داشت

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل در خصوص وضعیت بازار خودرو در شرایط فعلی گفت: با توجه به اینکه ایران خودرو و سایپا فروش ویژه شان را قبل از 22 بهمن اعلام کرده‌اند، بازار تا حدودی حفظ شده و با این شرایط تا عید افزایشی نخواهیم داشت در حال حاضر قیمت برخی خودروهای داخلی رو به کاهش است.

به گزارش کارنت به نقل از میزان، حسن زمانی افشار  با بیان اینکه بازار از رکود در آمده و کم و بیش در جریان است، افزود: در حال حاضر تمایل مردم به سمت خودروهای دست دوم بوده و بازار کم و بیش در حال جریان است. با این وجود هنوز رونق چندانی نگرفته است البته خودروهای دست دوم بیشتر معامله می‌شود.
وی افزود: با بیان اینکه در حال حاضر خودروهای گران بازار را تشکیل نمی‌دهند، گفت: بازار خودرو در اختیار خودروهای داخلی و خودروهایی تا زیر 200 میلیون است. به عنوان مثال، اسپورتیج و سانتافه با قیمت حدود 150 تا 180 میلیون طرفداران بیشتری دارد نسبت به مازراتی و لنکروز که بسیار گران است و فقط مشتری خاص خود را دارند.
وی در خصوص توقف واردات خودروهای لوکس گفت: این خودروها وارداتش متوقف شده و خودروهایی که به چشم می‌خورد مدل‌های گذشته بوده و مدل جدید 2015 در بازار نداریم.
زمانی افشاردر خصوص خرید خودرواقساطی به مردم هشدار داد: خودروهای اقساطی باید فقط لیزینگ خود شرکت‌ها باشد. مثلا کیا یا هیوندا زمانی معتبر است که برای شرکت اصلی باشد. متاسفانه در سالهای اخیر در گوشه و کنار شرکت‌هایی ایجاد می‌شوند که هویتی نداشته و فروش اقساطی  دارند و مردم باید مراقب این شرکت‌های بدون هویت باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *