آخرین اخبار

قطع سهمیه خودروهای حمل بار و کالا كه در طرح ساماندهی ثبت نام نكرده اند

سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار درون شهری همدان با اشاره به قطع سهمیه خودروهای حمل بار و کالا كه در طرح ساماندهی ثبت نام نكرده اند، گفت: حذف سهمیه سوخت این خودروها قطعی است.

سید محمد پوروخشوری در گفتگو با مهر افزود: درصورت عدم مراجعه صاحبان خودروهای حمل بار و کالا که تاکنون برای ساماندهی و نصب برچسب به این سازمان مراجعه کرده اند، سهمیه سوخت اینگونه خودروها از طرف سازمان مدیریت سوخت کل کشور حذف و به سهمیه خودروهای شخصی تبدیل خواهدشد.

پوروخشوری گفت: به منظور شناسایی و ساماندهی آن دسته از خودروهای حمل باری که در سالهای قبلی شناسایی شده ولی اعتبار پروانه آنها تمام شده است وساماندهی خودروهای حمل بار وکالای درون شهری وحومه که در سامانه های اعلامی تاکنون ثبت نام نشده اند تا پایان دی ماه سال جاری فرصت داده شده نسبت به معرفی خودرو و مالکیت آن اقدام کنند.

سید محمد پور وخشوری افزود: افراد ثبت نام شده پس از شناسایی به دستگاههای مربوطه برای طی مراحل احراز هویت معرفی و پروانه فعالیت آنها صادر خواهد شد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل بار درون شهری و حومه شهرداری همدان افزود: اطلاع رسانی این طرح از آذر ماه بصورت پیامک، پخش ۵۰۰ عدد تراکت ونصب بنر در چهار نقطه پر رفت و آمد شهر صورت پذیرفته است.

پوروخشوری گفت: خودروهایی که اعتبار فعالیت آنها به اتمام رسیده باید هرچه سریعتر نسبت به تمدید پروانه فعالیت اقدام کنند.

وی گفت: در غیر اینصورت خودروها بامشکلات قطع سهمیه یارانه ای سوخت و بیمه تأمین اجتماعی مواجه شده و باید نسبت به تعیین وضعیت خود اقدام کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *