آخرین اخبار

پراید یک میلیون تومان ارزان شد؛ کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی

به گزارش کارنت به نقل از الف، قیمت برخی خودروهای داخلی با کمی تفاوت نسبت به آغاز فصل زمستان با شیب ملایم کاهش یافته است که در این میان پراید حدود یک میلیون تومان کاهش قیمت داشت.

میزان نوشت: بازار خودروهای داخلی در حال حاضر کمی تکان خورده است اما تمایل مردم به سمت خودروهای دست دوم بوده و همچنان منتظر کاهش قیمت‌ها هستند. گفتنی است طی هفته گذشته برخی خودروهای داخلی با کاهش قیمت روبه رو بودند.

بر اساس این گزارش، پژو ۲۰۶ تیپ دو با قیمت ۳۴میلیون، تیپ ۵ با قیمت ۳۷ میلیون، سورن ۳۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، سمند سفید LX با قیمت ۳۱ میلیون تومان، V۸ با قیمت ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار، رانا ۳۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ با قیمت ۲۹ میلیون و۶۰۰ هزار تومان، پژو پارس TU۵ ۴۱ میلیون، پارس سفید دوگانه سوز ۳۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، معامله شد.

همچنین در گروه خودروسازی سایپا، پراید ۱۳۱ نقره ای با قیمت ۲۰ میلیون و۲۰۰ هزار تومان، پراید ۱۱۱ به قیمت ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۱۳۲ با قیمت ۲۰ میلیون ۱۰۰ هزار تومان و تیبا ۲۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

تولید وانت با رشد ۵۳ درصدی روبه رو بوده است. تولید خودرو تجاری سبک (وانت) در گروه خودروسازی سایپا در ۹ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه با ۵۳درصد رشد همراه بوده است و توانسته بالاترین میزان رشد تولید و فروش را در ۹ ماهه سال جاری از آن خود کند.

براساس این گزارش تولید ۹ماهه سال۹۳، ۳۸۰۲۸ دستگاه بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با تولید ۲۴۸۳۹ دستگاه به رشد ۵۳ درصدی دست یابد. علاوه براین در آذرماه امسال ۴۵۲۲ دستگاه تولید شد که نسبت به مدت مشابه با تولید ۳۱۲۱ دستگاه به رشد ۴۴ درصدی رسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *