آخرین اخبار

تولید وانت جدید در ایران‌ خودرو

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: امیدواریم با تلاش همکاران خود از ابتدای اسفند ماه همزمان 150 دستگاه پی.یو.وان و 200 دستگاه وانت پیکان روزانه به طور همزمان تولید شود.

به گزارش  روابط عمومی ایران خودرو تبریز، غلامرضا صادقیان اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 67 هزار دستگاه پیکان وانت در این شرکت تولید شده که با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای خط تولید در سال 93 تاکنون توانسته‌ایم بیش از 91 درصد برنامه پیش‌بینی شده را محقق کنیم.

وی افزود: سال گذشته در همین مدت این شرکت موفق به تولید قریب به 36 هزار دستگاه خودروی وانت پیکان شد و در سه ماهه چهارم نیز 18 هزار دستگاه خودروی وانت پیکان تولید و روانه بازار مصرف داخلی خواهیم کرد.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، صادقیان با بیان اینکه هم اکنون در حال تولید آزمایشی خودروی جدید وانت پی.یو.وان در این شرکت هستیم، گفت: برنامه موجود ما از هدفگذاری برای تولید 5 هزار دستگاه وانت جدید حکایت دارد که به صورت همزمان با تولید وانت پیکان در این شرکت در حال پیگیری است و امیدواریم با تلاش همکاران خود از ابتدای اسفند ماه همزمان 150 دستگاه پی.یو.وان و 200 دستگاه وانت پیکان روزانه به طور همزمان تولید می‌شود.

pu1

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *