آخرین اخبار

آخرین وضعیت تعیین تکلیف متقاضیان مگان

قائم‌مقام فروش سایپا با اشاره به نتایج مذاکرات با رنو برای تامین قطعات تندر90 از تعیین تکلیف ثبت‌نام‌کنندگان مگان خبر داد و گفت: تعهدات معوق مگان با پیشنهادات مناسب تبدیلی تا آخر دی‌ماه به صفر می‌رسد.

به گزارش کارنت به نقل از مهر، رضا سبک‌رو  با بیان اینکه تمام تعهدات گروه خودروسازی سایپا تا پایان سال جاری به مشتریان تحویل خواهد شد، گفت: خوشبختانه روند تولید محصولات سایپا رو به افزایش است و تا پایان سال جاری به تمامی تعهدات خود پاسخ خواهیم داد.

قائم‌مقام معاونت بازاریابی و فروش سایپا افزود: در حوزه محصولات گروه X100 و تیبا با توجه به رشد تولید ایجاد شده در سال‌جاری، مشکل خاصی وجود ندارد و براساس زمان فروش انجام شده و به موقع، محصول به مشتریان عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: البته با توجه به مشکلی که در تامین قطعات خودروی تندر90 و نیز خودروهای دوگانه‌سوز ایجاد شده تولید اندکی کاهش یافته و متاسفانه از تعهدات عقب هستیم ولی تلاش داریم که این مشکل هرچه سریع‌تر حل شود و با افزایش تولید به درخواست مشتریان پاسخ دهیم.

به گفته سبک‌رو، تا پایان سال خودروهای دوگانه‌سوز هرچند با تاخیر تحویل مشتریان خواهد شد.

این مقام مسئول در گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: مذاکراتی نیز با شرکت رنو انجام شده که بر مبنای آن، شرایط تامین قطعات فراهم است و به همین دلیل تولید این خودرو در حال افزایش است.

به گفته سبک‌رو، به طور قطع تا پایان سال این خودروها به تمام متقاضیان تحویل خواهد شد و تعهدات معوق مگان نیز با ارائه پیشنهادات مناسب تبدیلی تا آخر ماه به صفر خواهد رسید.

megane2000

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *