آخرین اخبار

قیمت 31 میلیونی تیبا2 در کشور آذربایجان

گروه خودروسازی سایپا در ادامه حضور موثر خود در کشور های آسیای میانه و حوزه CIS و به منظور ارائه هرچه بیشتر توانمندی ها و پتانسیل خود در حوزه های قطعه سازی و تولید خودرو در این نمایشگاه حضور یافته است.

بر اساس این گزارش، شرکت های سایپا، پارس خودرو و سایپا یدک از گروه خودروسازی سایپا، محصولاتی چون تیبا 2، سایپا 151 ، سایپا 132 و ریچ را در این نمایشگاه عرضه شده است که خودروهای تیبا 2 و سایپا 151 برای اولین بار در این نمایشگاه عرضه شده است.

بازار 100 هزار دستگاهی کشور آذربایجان به دلیل قرابت فرهنگی، بعد مسافتی نزدیک به ایران، کیفیت خوب و مصرف پائین محصولات سایپا برای صادرات بسیار مناسب است و برهمین اساس صادرات 10 هزار دستگاه در سال جز برنامه های صادراتی این گروه خودروسازی به کشور آذربایجان است.

خودرو تیبا 2 درکشور آذربایجان، قیمت 7800 منات معادل 31 میلیون تومان فروخته می شود و صد دستگاه از این خودرو به تازگی به این بازار عرضه شده است.

همچنین تا به حال 500 دستگاه خودرو تیبا با قیمت 7500 منات معادل 30 میلیون تومان وارد بازار این کشور شده که مورد استقبال قرار گرفته شده است.

گفتنی است نمایشگاه تخصصی توانمندی های تولیدی و صادراتی ایران از 26 تا 29 آبان ماه سال جاری در مرکز اکسپوی شهر باکو در کشور آذربایجان برگزار می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.