آخرین اخبار

پنجمین نمایشگاه خودرو کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی جنوب شرق این نمایشگاه همچون ۲ نمایشگاه ساختمان و مبلمان اداری در محل دایمی نمایشگاههای کرمان در محل سایت دایمی نمایشگاههای کرمان واقع در کیلومتر ۱۲ جاده باغین برگزار می شود.

شایان ذکر است بیشتر برند های معتبر و رسمی دارای نمایندگی در ایران بصورت مستقیم و بدون واسطه در این نمایشگاه حاضر می شوند. از جمله شرکت های خودرویی حاضر در پنجمین نمایشگاه خودروی کرمان می توان به شرکت هایی چون «، کرمان موتور تولید کننده خودروهای لیفان ، فامیلی موتور (عرضه کننده خودروهای هوندا در ایران ) ، مدیا موتور وارد کننده خودروهای MG به عاملیت آقای برازوان ، آسان موتور و جیلیران به عاملیت آقای دلیلی عرضه کننده خودروهای هیوندایی و جیلی   ، اطلس خودرو عرضه کننده خودروهای کیا به عاملیت آقای امیری ، رامک خودرو عرضه وارد کنند خودروهای سانگ یانگ به عاملیت آقای میرزایی ، شرکت آریان موتور وارد کننده خودروهای میتسوبیشی به نمایندگی آقایان استیلایی و محتشم ، شرکت مدیران خودرو تولیدکننده خودروهای MVM به عاملیت آقایان محتشم و زرنگی پور و شرکت دیار خودرو تولید کننده خودروهای دیار به عاملیت آقای داوودی» به همراه تعداد دیگری از فعالین حوزه خودرو اشاره داشت.

لازم به توضیح است بازدید کنندگان از نمایشگاه می توانند در مدت برگزاری از شرکت های تولید قطعات خودرویی و صنایع وابسته همچنین خودروهای تیونیگ شده و کلاسیک حاضر در نمایشگاه بازدید کنند.
از برنامه های جنبی نمایشگاه می توان به برگزاری مسابقات ویژه بازدید کنندگان در مدت برگزاری اشاره داشت . این مسابقات با همکاری هیات اتومبیل رانی کرمان برگزار می شود که علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۵۳۰۲۱۲ تماس بگیرند.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.