آخرین اخبار

بهره برداری از بزرگترین نمایندگی کرمان موتور در کشور

بزرگترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور در فضایی به وسعت 35 هزار متر مربع با 12 هزار متر زیربنا در محور گردشگری شهر کرمان با حضور مسوولین ارشد استان کرمان به بهره برداری رسید.

امیر حسین یزدانی معاون بازاریابی و فروش شرکت کرمان موتور، در مراسم بهره برداری از مجتمع خدمات خودرو هزار اعلام کرد: با توجه به برنامه ریزی گسترده شرکت کرمان موتور در راستای توسعه و افزایش سرعت خدمات دهی به مشتریان در سراسر ایران و به دلیل استقبال گسترده مردم کرمان از محصولات این شرکت طی سالهای اخیر ایجاد این مجتمع عظیم در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به اینکه استراتژی شرکت کرمان موتور برپایه ارائه خدمات پس از فروش به موقع و سریع بنا نهاده شده است، بهره برداری از این مرک یک گام مثبت و رو به جلو به شمار می رود و در تلاش هستیم تا با بهبود کیفی و کمی ارائه خدمات به مشتریان سهم بسزایی در پیشبرد اهداف این شرکت خودروسازی ایفا کنیم.
وی با اشاره به اینکه سهم قابل توجهی از بازار خودرو استان کرمان به محصولات شرکت کرمان موتور اختصاص دارد، افزود: مهمترین دلیل اعتماد مردم کرمان به محصولات شرکت کرمان موتور، ارایه خدمات پس از فروش مناسب به خریداران به شمار می رود و ما نیز در تلاش هستیم تا با پیاده سازی استانداردهای روز دنیا در حوزه خدمات پس از فروش به این روند ادامه دهیم.
محسن برازوان مدیر این نمایندگی نیز با اشاره به حجم بالای تقاضا برای خرید محصولات شرکت کرمان موتور، افزود: با توجه به پیشی گرفتن شرکت کرمان موتور از برنامه های تدوین شده، لازم است تا در زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان نیز اقدامات لازم صورت گیرد و با بهره برداری از این مرکز امیدواریم در دیگر استانها نیز به زودی شاهد چنین پیشرفت هایی باشیم.
در مراسم بهره برداری از بزرگترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور سید حسین مرعشی معاون اسبق رئیس جمهور در دولت هشتم و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ضمن بازدید از نمایندگی کرمان موتور در این مجتمع با اشاره به تلاش های صورت گرفته توسط بخش خصوصی و مدیران منطقه در استان کرمان تصریح کرد: استان کرمان همانند برخی از استان های دیگر از مزیت های تجاری مانند دسترسی به آب های بین المللی، منابع گاز، نفت و آب شیرین … بهره نبرده است، اما مردم این استان طی این سال ها ثابت کردند با سخت کوشی فراوان خود می توانند این استان را به پیشرفته ترین استان کشور تبدیل کنند.
وی همچنین به اشتغال بیش از 6 هزار نفر در گروه صنعتی کرمان خودرو اشاره کرد و گفت: تردید نداشته باشید اگر قدر این نیروی های انسانی را بدانیم به سرعت می توانیم به پیشرفته ترین استان کشور در اقتصاد تبدیل شویم و در همین راستا شرکت کرمان موتور نیز نقش بسزایی ایفا خواهد کرد.

kmc1

kmc2

kmc3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *