آخرین اخبار

معرفی شاسی بلند چینی بیسو T7

سال ۲۰۰۷ که ب‌ام‌و مدل X۶ را روی خط تولید برد، کمتر کسی فکر می‌کرد روزی کراس‌اوور های کوپه اینچنین مورد اقبال گسترده عموم قرار بگیرند. اما این مهم به وقوع پیوست و همین باعث شده دیگر خودروسازان بزرگ نیز به پیروی از ب‌ام‌و، به ارائه خودروهایی با فرمول طراحی مشابه با X۶ روی بیاورند.

در این بین، چینی ها نیز از غافله عقب نمانده اند و امروز، خودرو های متعددی از برند های چینی با طرح اتاق موسوم به کراس‌اوور کوپه، یا شاسی‌بلند کوپه در  چین عرضه می شوند. یکی از تازه‌ترین این خودرو ها، Bisu T7 است که دو ماه پیش توسط Bisu معرفی شد.


بیسو T7 همزاد هانسو C60 است که در ماه های اخیر، بسیار پر سر و صدا بوده. البته برخلاف این ساخته هانسو که با الگوبرداری مشخص از طراحی لامبورگینی اوروس ارائه شده، Bisu T7 استایل مشخص یک بیسو را دارد؛ البته بیسویی که بسیار سعی دارد ژست کراس‌اوور های کوپه آلمانی، یا بطور مشخص تر، GLC کلاس کوپه مرسدس را تقلید کند. در کنار این ژست متمایز، T7 از نظر سطح تجهیزات رفاهی و ایمنی نیز با بیسو های قبل از خود، کمی متمایز بوده، در مجهزترین تریم از یک نمایشگر لمسی 12.3 اینچ بزرگ و کشیده بر روی داشبورد، هدآپ‌دیسپلی، ساعت آنالوگ بر روی داشبورد، نمایشگر دیجیتال نشانگر های پشت فرمان، تهوثیه مطبوع اتوماتیک با کنترل دو نقطه ای، سیستم سرمایش صندلی های جلو، ترمز پارک برقی، سانروف پانورامیک و پوشش چرم در جای‌جای کابین بهره می‌برد. پیشرانه آن نیز از نوع 2.0 لیتری توربو با 197 اسب‌بخار قدرت است که به نظر برای این جثه 1.7 تُنی کاملا کافی است.
بیسو T7 با قیمت پایه ای معادل 20 هزار دلار در چین عرضه خواهد شد اما انتظار می‌رود قیمت مجهزترین تریم به 25 هزار دلار نزدیک شود.

 

منبع:عصر خودرو

مشخصات فنی بیسو T3 + تصاویر

مشخصات فنی بیسو T5 + تصاویر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *