خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آخرین اخبار / تولید اکسنت از هزار دستگاه گذشت

تولید اکسنت از هزار دستگاه گذشت

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندای کره جنوبی در ایران توانسته است تا با آغاز تولید رسمی اکسنت به صورت CKD در ارگ جدید بم، تا پایان بهمن ماه سال جاری هزار و ۱۱۵ دستگاه از این سدان را از خط تولید به بیرون بفرستد.

طبق گزارش دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت، کرمان موتور در بهمن ماه سال جاری، ۷۶۳ دستگاه هیوندای اکسنت تولید کرده و این آمار نشان می دهد که مشتریان زیادی به سمت این خودرو آمده اند. روزهای اول هیوندای اکسنت کرمان موتور قیمتی کمتر از ۹۸ میلیون تومان را داشت. ولی امروز برای ثبت نام اکسنت با قیمت قطعی حدود ۱۱۲ میلیون تومان مواجه می شوید. به گفته مدیران هیوندای و کرمان موتور، اکسنت تولید ایران آخرین نسخه استاندارد این سدان اقتصادی کره ای برای بازار خاورمیانه و غرب آسیا است و سعی شده تا بیشترین امکان در این خودرو برای مشتریان ایرانی قرار بگیرد. ۶ کیسه هوا، استارت دکمه ای، سیستم کنترل پایداری، سیستم ضد واژگونی، سانروف، تهویه اتوماتیک، فرمان کمکی برقی، دی لایت، مانیتور، GPS، دوربین و سنسور عقب و… از جمله امکاناتی است که کرمان موتور بر روی اکسنت مونتاژی گذاشته است. شنیده ها حاکی از آن است که این خودرو با داخلی سازی حدود ۲۴ درصد در کرمان موتور مونتاژ می شود.
در کنار این آمار، در یازده ماهه سال ۱۳۹۶، کرمان موتور با تولید و مونتاژ خودروهای i10، i20 و اکسنت توانسته است تا شش هزار و ۵۶۰ دستگاه هیوندای را به صورت ساخت داخل به بازار کشور عرضه کند. پیش بینی می شود که این شرکت آمار تولید هیوندای در سال ۱۳۹۶ را تا پایان اسفند ماه به بیش از هفت هزار و ۵۰۰ دستگاه برساند.

 

اسب بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *