خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آخرین اخبار / آغاز جشنواره فروش نوروزی خودروهای تویوتا

آغاز جشنواره فروش نوروزی خودروهای تویوتا

ایرتویا، نماینده انحصاری تویوتا در ایران، به مناسبت فرارسیدن عید نوروز شرایط فروش جدیدی را با نام “جشنواره خرید طلایی” آغاز کرده است.

در بخشنامه فروش جدید ایرتویا، مدل های 2017 و 2018 محصولات تویوتا عرضه می شوند. در این طرح راوفور با پیش پرداخت 140 و 150 میلیون تومان، C-HR  با پیش پرداخت 80 تا 120 میلیون تومان و پریوس با پیش پرداخت 70 میلیون تومان عرضه خواهند شد.

همچنین در جشنواره خرید طلایی ویژه نوروز 97 ایرتویا،تخفیف های ویژه تسویه نقدی از 3 تا 6 میلیون تومان برای خریداران درنظر گرفته شده است. علاوه براین خریداران می توانند در شرایط ویژه تسویه اعتباری از تسهیلات 80 میلیون تومانی برای راوفور، 48 میلیونتومانی برای C-HR و 60 میلیون تومانی برای پریوس استفاده کنند.
در طرح مذکور نرخ تسهیلات این طرح بدون کارمزد، سود مشارکت 18 درصد به همراه سود انصراف 17 درصد برای تمامی خودروها می باشد. قیمت نهایی خودروها در زمان تکمیل وجه مشخص خواهد شد و زمان تحویل خودروهای راوفور و پریوس اردیبهشت و زمان تحویل C-HR خرداد 97 است.
لازم به ذکر است در کنار جشنوار خرید طلایی، خریداران می توانند از شرایط فروش مشارکتی، نقدی و اقساطی محصولات تویوتا طبق روال سابق بهرمند شوند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده بخشنامه فروش اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *