خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آخرین اخبار / باکو در انتظار محصولات ایران خودرو

باکو در انتظار محصولات ایران خودرو

مدیرکارخانه آذکرون آذربایجان ضمن بازدید از خطوط تولیدگروه صنعتی ایران خودرو با ابراز رضایت از راه اندازی خط تولید خودرو در جمهوری آذربایجان گفت: دو کشور می توانند تعامل های خود را در حوزه های مختلف افزایش دهند.

به گزارش کارنت به نقل از ایکو پرس، تیمور سالایف مدیر کارخانه ی آذکرون، از حضور در ایران خودرو و بازدید از خطوط تولید این شرکت اظهار خرسندی کرد و گفت: ایران دارای صنعت خودرو پیشرفته ای است و از آخرین تکنولوژی ها روز دنیا برای تولید محصولات خود استفاده می کند.

وی سطح فناوری خطوط تولید ایران خودرو را بسیار مدرن و به روز دانست و تصریح کرد: این شرکت توانایی رقابت با سایر شرکت های خودروساز مطرح دنیا را دارد و ما از تجارب فنی و مهندسی ایران خودرو با اعزام نیروهای خود به منظور آموزش نیروهای تخصصی برای سایت آذکرون  بهره می بریم.

سالایف در این بازدید از تمایل بسیاری از کشورها برای توسعه همکاری های خودرویی با ایران سخن گفت و افزود: ایران خودرو توانسته است علاوه بر تامین تقاضای بازار داخل محصولات خود رانیز به کشورهای مختلف صادر کند و باکو در انتظار محصولات ایران خودرو خواهد بود.

وی  افزود: محصولات ایران خودرو قابل رقابت با خودروهای اروپایی است و مردم جمهوری آذربایجان از محصولات این شرکت استقبال خواهند کرد.

مدیرکارخانه ی آذکرون ضمن اشاره به این موضوع که ایران خودرو برای مردم جمهوری آذربایجان برندی قابل اعتماد است اظهار کرد: از آنجا که آذربایجان یک کشور توریستی به شمار می آید مشتریان ما در این کشور علاقمندی خود را به خودروی دنا نشان داده اند

گفتنی است  در اواسط امسال ” آذرکرون”  شرکت مشترک میان ایران خودرو و بخش خصوصی جمهوری آذربایجان تاسیس شد که طرف آذری سهم 75 درصدی سرمایه گذاری مشترک را تامین کرده است و سهم گروه صنعتی ایران خودرو 25 درصد و فقط شامل صادرات خدمات فنی و مهندسی است. خط تولید محصولات ایران خودرو در سایت جمهوری آذربایجان در فاز ابتدایی با ظرفیت تولید سالانه شش هزار دستگاه آغاز به کار خواهد کرد که با توسعه، ظرفیت آن به 10 هزار دستگاه در سال خواهد رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *