خانه / آخرین اخبار / اعتراض مدیران‌ خودرو به خبر پلاک نشدن خودروی تیگو ۵ از سوی پلیس

اعتراض مدیران‌ خودرو به خبر پلاک نشدن خودروی تیگو ۵ از سوی پلیس

با توجه به خبرهایی که در رسانه‌ها مبنی بر توقف پلاک کردن خودروی تیگو ۵ منتشر شده است، شرکت مدیران خودرو و برند چری لازم می‌داند که در این مورد نسبت به عدم صحت این امر اطلاع‌رسانی نماید.
به گزارش اخبار خودرو ،مدیران خودرو در بیانیه‌ای نوشت: با توجه به خبرهایی که در رسانه‌ها مبنی بر توقف پلاک کردن خودروی تیگو ۵ منتشر شده است، شرکت مدیران خودرو و برند چری لازم می‌داند که در این مورد نسبت به عدم صحت این امر اطلاع‌رسانی نماید.
در واقع، انتشار این خبر ناشی از نوعی سوء‌تفاهم بوده و در نتیجه، انتشار آن سبب سردرگمی بسیاری از مخاطبان آن شده است. طبق اخبار واصله، معاون فنی و مهندسی پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرده است که شماره‌گذاری خودروهایی که مصرف سوخت ترکیبی ۸٫۵ لیتر و بیش از ۸٫۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر دارند، متوقف خواهد شد.
در همین راستا نام ۹ خودرو از طریق این معاونت جزء مشمولان این طرح اعلام شده که در این میان نام خودروی تیگو۵ هم به چشم می‌آمد، اما نکته قابل توجه این است که این اعلام مربوط به مدل قدیمی تیگو۵ بوده که دیگر هم تولید نمی‌شوند، بلکه تیگو ۵ با فیس‌لیفت جدید جایگزین آن شده که مصرف سوخت آن کمتر از حد غیرمجاز اعلامی معاونت فنی و مهندسی راهنمایی و رانندگی می‌باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme