قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / ارائه ضمانت‌نامه برای لاستیک خودرو الزامی است

ارائه ضمانت‌نامه برای لاستیک خودرو الزامی است

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن از اجباری شدن ارائه ضمانت نامه برای لاستیک های داخلی و خارجی خبر داد.

داود سعادتی نژاد، 15 درصد از لاستیک های موجود در بازار را قاچاق دانست و افزود و گفت : اجباری شدن ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش برای لاستیک ها سبب کاهش قاچاق و ورود کالاهای بی کیفیت به این بازار می شود.

وی با اشاره به نیاز به واردات لاستیک های دارای برند معروف تصریح کرد: لاستیک قاچاق همچنان از طریق ترانزیت و مناطق آزاد وارد کشور می شود که واردکنندگانشان برای کسب سود بیشتر آنها را در بازار خارج از این مناطق نیز عرضه می کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن با اشاره به تامین 60 درصدی لاستیک مورد نیاز کشور از تولیدات داخلی ادامه داد: سالانه 100 هزار تن لاستیک خارجی وارد کشور می شود.

سعادتی نژاد ، تولید برخی از انواع لاستیک را به دلیل نبود ماشین آلات در کشور غیر ممکن دانست و گفت: با توجه به نیاز بازار برای واردات و برای جلوگیری از ورود کالای بی کیفیت، وزارت صنعت، معدن و تجارت تعدد واردکنندگان را کاهش و تعداد آنها را محدود کرده است.

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *