خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آخرین اخبار / قرارداد با سیتروئن در مراحل نهایی

قرارداد با سیتروئن در مراحل نهایی

محمدرضا نجفی منش گفت:«تفاهم نامه اولیه با شرکت سیتروئن، بسته شده است و منتظر نهایی شدن این قرارداد هستیم.»

محمدرضا نجفی منش، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در گفت و گو با خبرآنلاین درباره آخرین وضعیت قراردادهای خوروسازان با شرکت های خارجی که بعد از توافق برجام صورت گرفته، گفت:«قرارداد با شرکت خودروساز سیتروئن، در مراحل اولیه قرار دارد و تفاهم نامه اولیه آن را بسته شده،به زودی این تفاهم نامه تبدیل به قرارداد شده و اجرایی خواهد شد.»

وی با بیان اینکه زمان اجرایی شدن این توافق هنوز مشخص نیست،تصریح کرد:« طبعا این نوع مذاکرات زمان بر است و  باید تمام جوانب کار مورد بررسی قرار بگیرد؛فعلا در مرحله کلیات تفاهم شده است.»

نجفی منش با اشاره به مذاکره با شرکت های آلمانی در حوزه خودروسازی نیز گفت:« طرف ایرانی یکبار به آلمان رفته و آنها دوبار آمده اند؛ در این آمد و رفت ها قاعدتا زمینه های مشترک همکاری را می توانیم پیدا کنیم. خود من در زمینه خودرو،  تفاهم‌نامه‌ای با ایالت باواریا آلمان بستم و در این زمینه حتما می توانیم کارهای خوبی انجام دهیم. »

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران خاطرنشان کرد:« ما بیشتر علاقه‌مند به استفاده از روش‌های جوینت ونچر در قراردادهای خارجی هستیم که حتما کار و سرمایه گذاری در ایران انجام شود؛ ضمن اینکه امکان استفاده از تولید مشترک انجام شده برای بازار ایران فراهم شده و از سویی امکان صادرات فراهم شود.»

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *