خانه / آخرین اخبار / آغاز فروش مشارکتی لکسوس NX300 برای اولین بار در ایران

آغاز فروش مشارکتی لکسوس NX300 برای اولین بار در ایران

شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا و لکسوس در ایران برای اولین بار فروش مشارکتی خودروی جدید لکسوس NX300 را آغاز نمود .
NX 300h از یک نسخه ارتقا یافته از سیستم هیبریدی استفاده می‌کند که مختص این مدل جدید توسعه داده شده است. این سیستم از یک موتور 2.5 لیتری بنزینی با چرخه اتکینسون در کنار یک یا دو موتور الکتریکی استفاده می‌کند و مشتری می‌توان میان سیستم دیفرانسیل دو یا چهار چرخ متحرک انتخاب کند. در هر حال، انتظار می‌رود که سیستم هیبریدی تا 195 اسب‌بخار قدرت ایجاد کند.  لکسوس مصرف سوخت کلی 4.3 لیتر را در هر 100 کیلومتر برای NX درنظر گرفته است و برآورد آلودگی این مدل، تولید کمتر از 120 گرم دی‌اکسید کربن در هر کیلومتر است.

nx300

طول لکسوس NX ، معادل 4630 میلی‌متر است. این خودرو 1845میلی‌متر عرض دارد و ارتفاع آن 1645 میلی‌متر است. پنج نوع تریم برای این خودرو ارائه خواهد شد. اولین تریم با دیفرانسیل جلو، S است که تریم‌های با دیفرانسیل‌های با دیفرانسیل چهارچرخ متحرک SE، Luxury، F Sport و Premier همراه با آن عرضه می‌شوند.

لیست قیمت و شرایط فروش جدید محصولات تویوتا و لکسوس در ایران – فروردین95

شرایط فروش مشارکتی محصولات لکسوس در ایران – مهرماه 94 :
foroosh lexux nx300
ماليات بر ارزش افزوده بر عهده شرکت بوده که در قيمت نهایی خودرو (در فروش نقدی و اقساطی) لحاظ گردیده است.

در فروش نقدی و نقدی اعتباری هزینه شماره گذاری و فيش عوارض 10 درصد از مبلغ پيش پرداخت کسر گردیده است و خریدار شخصا متعهد به پرداخت این مبلغ در محل شماره گذاری می باشد.

در صورت تغيير مدل خودروها به 2016، شرکت اختيار پيشنهاد مدل 2016 و اخذ مابه التفاوت از مشتریان را دارد.

پرداخت هزینه بيمه بدنه و هزینه ترهين در فروش اقساطی 12 ماهه اجباری می باشد.

در شرایط فروش مشارکتی قيمت نهایی خودرو بر اساس قيمت فروش نقدی در زمان تحویل با کسر سود مشارکت و مبلغ تخفيف نقدی تعيين می گردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

شرایط فروش خودروهای تویوتا و لکسوس-بهمن ماه

جهت دریافت شرایط فروش خودروهای تویوتا و لکسوس ویژه بهمن ماه بر روی لینک زیر ...