قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / رئیس‌جمهور 8 عضو شورای رقابت را منصوب کرد

رئیس‌جمهور 8 عضو شورای رقابت را منصوب کرد

رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای و به پیشنهاد معاون رئیس‌جمهور 8 عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

به گزارش کارنت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای و به پیشنهاد معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزیران امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و صنعت ، معدن و تجارت، هشت عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

این اعضا برای یک دوره شش ساله و در چارچوب ماده 53 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی، منصوب شدند.

رئیس‌جمهور به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی ، رضا شیوا  و  فرهاد خداداد کاشی  را به عنوان صاحب نظر اقتصادی و سیدابوالفضل فاطمی زاده  را به عنوان متخصص در امور مالی  به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

روحانی همچنین به پیشنهاد وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، ابراهیم بهادرانی  و سید محمد روحانی پور را به عنوان صاحب نظر در امر تجارت  و مهندس احمد دوست حسینی  را به عنوان صاحب نظر در امر صنعت، به عضویت شورای رقابت منصوب نمود.

رئیس‌جمهور همچنین به پیشنهاد وزیر دادگستری ، ولی رستمی را به عنوان حقوقدان و احمد داودی را به پیشنهاد معاون رئیس جمهور  و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عنوان صاحب نظر در خدمات زیربنایی در شورای رقابت، برگزید.

روحانی در این احکام، توفیق اعضا را در انجام شایسته وظایف و مسوولیت های محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسالت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *