خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آخرین اخبار / یکی از خودروسازان بزرگ کشور احساس خطر کرد

یکی از خودروسازان بزرگ کشور احساس خطر کرد

یکی از بزرگترین خودروسازان کشور از وضعیت بوجود آمده در بازار خودرو احساس نگرانی کرد و طی بخشنامه‌ای از نمایندگان خود خواست با افزایش نرخ سود مشارکت از انصرافی مشتریان جلوگیری کنند .

بازار خودرو در مردادماه 94 را میتوان بدترین دوران برای خودروسازان ایران دانست . مشتریان خودرو یا اصلا تمایلی به خرید از خودروسازان ندارند یا آنهایی هم که از قبل ثبت نام کرده اند به نمایندگی ها رفته و انصراف خود را از خرید اعلام می کنند .

چند روز قبل یکی از خودروسازان ، در پی بخشنامه‌ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، درخواست کرد نسبت به بهبود وضعیت بوجود آمده اقدامات لازم را بعمل آوردند .

متن بخشنامه ارسالی به نمایندگان سراسر کشور :

فرآیند اصلاحی در راستای کاهش انصراف مشتریان

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم میرساند پیرو پایش صورت گرفته در خصوص روند ثبت نام و انصراف از قراددهای پیش فروش ، در آینده ای نزدیک در خصوص تمهیدات و راهکارهای در نظر گرفته شده برای کاهش انصراف ، بخشنامه ای ارسال خواهد شد که در آن با توجه به سودآوری در نظر گرفته شده برای مشتریان متقاضی انصراف، استمرار ثبت نام و عدم انصراف از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود . براین اساس لازم است موضوع فرآیندهای اصلاحی آتی از سوی نمایندگان به اطلاع مشتریان محترم متقاضی انصراف رسانده شود .

* به دلایل خاص، از نام بردن خودروساز مربوطه معذور می باشیم .

2 دیدگاه

  1. من ثبت نام کرده بودم پولم را پس گرفتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *