خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آخرین اخبار / فاز اول مرکز آزمون جاده‌ای خودرو تا پایان سال عملیاتی می‌شود

فاز اول مرکز آزمون جاده‌ای خودرو تا پایان سال عملیاتی می‌شود

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گفت: براساس پیش‌بینی‌ها فاز اول پروژه مرکز آزمون جاده‌ای خودرو (تست سرعت) تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش کارنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، اشکان گلپایگانی در نشستی خبری از عملیات اجرایی مرکز آزمون جاده‌ای خودرو به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد و اظهارداشت: در حال حاضر یک شرکت طراحی آلمانی با همکاری ایران‌ خودرو، سایپا، گروه بهمن، آرتاویل‌ تایر و سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد وظیفه اجرای این طرح را بر عهده دارد.

وی با اعلام اینکه براساس پیش‌بینی‌ها فاز اول این پروژه( تست سرعت)  تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: البته در صورت تأمین بودجه این طرح که حدود 300 میلیارد تومان است تا انتهای سال 95  کل این طرح به بهره برداری خواهد رسید.

گلپایگانی در خصوص ضوابط جدید ارزیابی خودرو ، گفت: در حال حاضر شیوه‌نامه جدید ارزیابی خودروها به صورت آزمایشی اجرا می‌شود، ولی نتایج قطعی آن در نیمه دوم امسال به مردم اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تصریح کرد: در ارزیابی های جدید خودرو یکی از ملاک های اصلی نگاه مشتریان است .

در ادامه این نشست خبری تاجیک معاون اجرایی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، نیز از تدوین استاندارد ضوابط خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی خبر دادو گفت: در فاز اول استاندارد مربوط به تولید‌کنندگان لوازم خانگی در ایران ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

وی افزود: بخشی از لوازم خانگی وارداتی موجود در ایران قاچاق است و باید راهی در زمینه اعمال ضوابط بر خدمات پس از فروش این محصولات انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *