خانه / آخرین اخبار / وضعیت تردد خودروها در خروجی تهران عادی است

وضعیت تردد خودروها در خروجی تهران عادی است

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور نیروی انتظامی گفت: وضعیت تردد خودروها در خروجی تهران عادی و تردد خودروها در محورهای کرج، رودهن و بومهن روان است.

سرهنگ « علیرضا جهانگیری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: علاوه بر حضور بخش عظیمی از مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، عده ای بنا به دلایلی قصد مسافرت و خروج از شهر را دارند.

وی اضافه کرد: بار خروج خودروها به سمت شمال در محورهای قزوین، رشت، رودبار، منجیل، لوشان روان و عادی است و مشکل خاصی در این مسیرها وجود ندارد.

جهانگیری ادامه داد: افرادی که قصد سفر در روزهای آینده دارند ، باید زمانی که از جاده های برون و درون شهری خارج می شوند نسبت به رعایت کامل مقررات دقت داشته و صبر و حوصله پیشه کنند تا شاهد افزایش حجم ترافیک در مبادی ورودی شهرها نباشیم.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور نیروی انتظامی گفت: شهروندان باید از توقف حاشیه ای و بدون رعایت مقررات در طول سفر برای خرید، میل غذا و تهیه وسایل اجتناب کرده تا سایر رانندگان را دچار زحمت نکرده و آسایش سایر مسافران را بر هم نزنند.

جهانگیری گفت: در چند روز گذشته در استان های شمالی کشور، شهرهای زیارتی از جمله مشهد و قم و همچنین در شهرهای شیراز و اصفهان شاهد تراکم مسافر بودیم که لازمه داشتن سفری ایمن، همکاری شهروندان با پلیس راهور برای جلوگیری از بروز حادثه است و رانندگان باید نهایت صبر و شکیبایی را در اعمال قوانینی که همکاران ما ملزم به انجام آن هستند ، داشته باشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

ترافیک عادی و روان در تهران/ عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در خیابان‌های تهران

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: خوشبختانه علی‌رغم باز شدن ادارات و ...